-->

Kuruluş Osman 2. Sezon 2. Tanıtım

Ertuğrul Gazi Kayı Obasına geldiğinde Osman Bey'e ve Gündüz Bey'e kızacak mı? Tüm suç Dündar Bey'in, ona kızması gerekirken Osman Bey ve Gündüz Bey ne alaka demeyin.

Büyük ihtimalle Ertuğrul Gazi Kayı Obasına geldiğinde ben bu obayı böyle bırakmadım. Obama, obamıza nasıl sahip çıkmazsınız, bir moğoldan emir alıp Kayı Obası Bey'i, ve dahi Uç Bey'i seçilir mi?

Ben Dündar Bey'e vekaleten Beylik nişanını verdim diye o işini düzgün yapamadıysa siz benim, Ertuğrul Gazi'nin oğullarısınız neden Beyliğin başına geçip bir an önce Kayı Beyliğinin durumunu düzeltmediniz diye kızacak.

Lakin bu öfkesi, geç de olsa tekrardan Gündüz Bey'in Osman Bey'le birlikte Beyliği alması ve Kulucahisar Kalesi'nin fethi ile biraz da olsa geçecektir. Sonrasında her ne kadar Gündüz Bey ve Osman Bey Dündar Bey'e yaptıklarının karşılığında ona büyük bir ceza vermeseler de Ertuğrul Gazi geldiğinde, Dündar Bey'e yaptıklarının bedelini ödetecektir.

Bir sonraki videoda görüşmek üzere Allah'a emanet olun.

Kanalıma abone olduktan sonra bildirimler zilini açmayı unutmayın.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016