-->

Kuruluş Osman 2. Sezon 2. Tanıtım

Kuruluş Osman 2. sezonda Ertuğrul Bey’in, Aksakallıların Başı yani Cüneyt Arkın’ın ve Savcı Bey’ ile birlikte çocuklarının gelişi neleri değiştirecek?

Yapımcımız Mehmet Bozdağ’ın yaptığı canlı yayında, 2. sezonda kesinlikle olmayacak 3 önemli karakterler kimler? Kuruluş Osman 2.

sezon ilk bölümü yani 28. bölüm ne zaman başlayacak?

Çok önemli bilgilerin olduğu kısa ve öz analiz videoma hoşgeldiniz. Analiz sonrası video sonunda Kuruluş Osman analiz kanalları hakkında önemli bir açıklamada bulunacağım.


Analiz kanalları hakkında gerçekleri öğrenmek isteyenler videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmasın. Şimdi analize geçelim iyi seyirler.

Kuruluş Osman 2. sezonda Ertuğrul Bey’in, Aksakallıların Başı yani Cüneyt Arkın’ın ve Savcı Bey’ ile birlikte çocuklarının gelişi neleri değiştirecek?


Öncelikle obada değişecek ilk şey nizam olacak. Beyliği elinde tutan Gündüz Bey’in elinden beylik alınacak, Bey postuna ve uç beyliğine tekrardan Ertuğrul Gazi oturacak.


Lakin Diriliş Ertuğrul’da gördüğümüz Ertuğrul Bey ile Kuruluş Osman’da gördüğümüz Ertuğrul Bey aynı olmayacak.


Bunun nedeni ise Ertuğrul Gazi karakterini farklı oyuncuların canlandırması değil senaryo olacak. Çünkü dizinin ilk sezonunda Ertuğrul Gazi çok hastaydı ve obaya geri döndüğünde hastalığı geçmiş olmayacak.


İşte bu sebepten Obada her ne kadar işleri sürdürebilecek olsa da cenk sahnelerinde Ertuğrul Gazi’yi maalesef çok fazla göremeyeceğiz.


Ve Ertuğrul Gazi’nin kılıcı Osman Bey olacak. Osman Bey’e yol gösterecek yardımcı olacak. Aynı şekilde Aksakallı’ların başı Cüneyt Arkın da Osman Bey’e çok fazla faydası dokunacak.

Ertuğrul Gazi’nin tekrardan Bey olması Dündar Bey’e ve Çobanoğulları Bey’i Muzaffereddin Yavlak Hasan’a sorun çıkaracak.

Çünkü Muzaffereddin Yavlak Hasan’ın asıl amacı Kayı Beyliğini kontrol edebilmek, Dündar Bey’i Bey yapmaktı.

Lakin bunların hiç birisini elde edemediği, kontrol edemediği için sürekli Kayı Obası ve Çobanoğulları arasında sorunlar çıkacak.

Savcı Bey’in gelişi ise çok önemli birşeyi etkileyecek. Gelecek sezonda Savcı Bey’in çocuklarının olacağını yapımcı sayın Mehmet Bozdağ söylemişti.


Yani demek ki Savcı Bey evleneli en az 3-5 yıl olmuş. Bu süre içerisinde büyük ihtimalle Konya’ya ilim öğrenmeye giden ve orada kalan Savcı Bey, babasının Oba’ya geri dönmesi ve işlerinin bitmesi ile geri dönecek.

Geri döndüğü zaman ise, Gündüz Bey’in de çocukları olmuş olacak ama tek çocukları olmayan Osman Bey olacak.

Evliliklerinden birkaç yıl sonra bile çocukları olmayan Osman Bey rahatsız olacak ama en çok da Bala Hatun rahatsız olacak.

Çünkü çocukları olmamasındaki neden kendisi olduğu için bu olaydan daha çok etkilenecek.

Malhun Hatun’un gelişi ile birlikte de hem siyasi olarak hem de neslin devamı için Osman Bey Malhun Hatun ile evlenmek zorunda olacak.

Kuruluş Osman 2. sezonda olmayacak 3 karakter de birincisi Şeyh Edebalı ikincisi Sungurtekin Bey ve üçüncüsü de Turgut Bey yeni sezonda olmayacaklar.

Yeni sezon ilk bölümü yani 28. bölüm de en geç Ekim ayının 2. haftası başlayacak. Yani en geç Ekim ayının ilk haftası Kuruluş Osman 28.


bölüm fragmanı yayınlanmış olacak. Kuruluş Osman Analiz kanalları hakkında söyleyeceğim ilk şey şu, Kuruluş Osman dizisi hakkında birçok video çeken kanal var.

Ve sizlere önceki videolarımda benim analizlerimi kopyalayan kanallara telif atacağımı söylemiştim. Lakin şunu da belirtmek isterim.

Bazı kanallar ile analiz benzerliği olabilir normaldir aklın yolu bir. Bazıları ile de telefonla görüştüğümüz için birbirimizin analizinden etkilendiğimiz de olabilir.

Çünkü bazen Kuruluş Osman Analiz kanalı ile ve Hsyn Tv kanalı ile gelecek bölümlerde ne olabilir diye konuşmalarımız olabiliyor ve aynı şekilde fikir ayrılıkları olup analizler farklı da olabiliyor.


Yani demek istediğim analizler benzer olursa yorumlardan gelip bana bu söylediğim iki kanal analizlerini çalıyor ya da sen onlarınkini çalıyorsun demeyin.

Ve eğer benim analizlerimin dışında farklı bakış açısı ile analiz dinlemek isterseniz de bu söylediğim iki kanalın linkini yorumlara sabitliyorum.

Oradan kanallarını ziyaret edip izleyebilirsiniz. Videoyu sonuna kadar izlediğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki videolarımdan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız kanala abone olduktan.

التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016