-->

Kuruluş Osman 2. Sezon 2. Tanıtım

 

Kuruluş Osman 2. Sezon 2. Tanıtım Diziye sonunda dahil olan Ertuğrul Gazi ve Aksakallıların başkanı Cüneyt Arkın dizide ne kadar devam edecekler?
Birkaç bölüm oynanıp öldü olarak mı gösterilecek yoksa dizide birkaç sezon devam mı edecekler?

Ertuğrul Gazi'nin de diziye dahil olmasıyla beraber Turgut Bey, Savcı Bey ve Ertuğrul Gazi'nin alpleri de diziye Ertuğrul Bey'le birlikte dahil olacaklar mı?

Osman Bey ve Bala Hatun'un çocukları olmayacak mı? Ve bununla beraber Malhun Hatun ve babası Selçuklu Emiri Ömer Abdulaziz Bey diziye

ne zaman dahil olacaklar? Gündüz Bey ve eşi Ayşe Hatun'un çocukları olacak mı? Aygül Hatun’un Alişar Bey’den çocuğu olacak mı?

Aygül Hatun’un aklı yerine gelecek mi? Aygül Hatun Göktuğ ile mi evlenecek?

Boran Alp ve Gonca Hatun evlenecek mi? Gelecek sezonda Kayı Beyliğinden ayrı başka beylikler de görecek miyiz?

Yeni düşmanlar olacak mı?
2.
sezon hakkında bütün bu soruların ve daha fazlasının cevabını birazdan öğreneceksiniz. Ve dizinin yeni sezonunun açılmasıyla beraber ilk çekiliş videomuzu da paylaşmış olalım.

Çekilişe katılmanın tek şartı videoyu beğenip çekilişe katıldım diye yorum yapmaktır. Ne kadar yorum yaparsanız da o kadar kazanma ihtimaliniz artar.

Videoyu ileri almadan izlemenizi tavsiye ederim. Ve şu an bu videoyu izleyen normal izleyicilerimden ayrı aynı benim gibi Kuruluş Osman Analiz kanalları da videolarımı izlediğinizi biliyorum.

Her zaman saygılı, soğukkanlı ve dürüst birisiyimdir. Lakin artık ilk sezonda olduğu gibi analizlerimi kopyalayanlara artık müsamaha göstermeyeceğim

ve direk telif atacağım ve benim üzerimden benden izinsiz birşeyler paylaşılmasına izin vermeyeceğim, hakkımı da helal etmeyeceğim.

Bu bir tehdit mesajı değildir. Korkaklar tehdit eder. Lakin ben bundan sonra olacaklardan ve yapacaklarımdan bahsediyorum.

Şimdi analizimize geçelim iyi seyirler. Diziye dahil olan Ertuğrul Gazi ve Aksakallıların başkanı Cüneyt Arkın diziye dahil olduktan sonra hemen ölmeyecekler.

Hatta dizide en az 1 sezon onları göreceğiz. Lakin her ne kadar Ertuğrul Gazi'yi birçok bölümde görecek olsak da Aksakallıların başkanı Cüneyt Arkın'ı çok fazla bölümde ve sahnede göremeyeceğiz.

Yaşı gereği bu kadar yoğun tempoyu kaldıramayacağını düşündüğüm için ona uygun en iyi senaryo ara bölümlerde diziye dahil olup Osman Bey'e ve Ertuğrul Gazi'ye istihbarat sağlayacak olmasıdır.

Yani Ertuğrul Gazi'yi 2. sezon neredeyse her bölüm görecek olsak da Aksakallıların başkanı Cüneyt Arkın'ı ortalama birkaç bölüme bir göreceğiz.

Ertuğrul Gazi'nin diziye dahil olmasıyla beraber Turgut Bey'i, Savcı Bey'i ve Ertuğrul Gazi'nin alplerini görebilecek miyiz?

Öncelikle şunu söylemek istiyorum diziye yeni sezonda Ertuğrul Gazi'nin katılması bile beni çok sevindirdi.

Her ne kadar Ertuğrul Gazi karakterini canlandıran oyuncunun Engin Altan Düzyatan olmasını istesem de Kuruluş Osman 2.

sezon tanıtım videosundan gördüğümüz üzere Tamer Yiğit de Ertuğrul Gazi karekterini layığı ile kaliteli bir şekilde canlandırabileceğine inanıyorum.

Ve Ertuğrul Gazi karakterine can verecek Tamer Yiğit'e de başarılar diliyorum. Çünkü projede aldığı olduğu konum çok önemli ve riskli.

Kendisini, izleyenler birçok açıdan Engin Altan Düzyatan ile karşılaştıracaklar ve bence onun kadar da başarı olacak.

Ertuğrul Gazi'nin diziye dahil olması ile beraber de elbet te onun yanındaki alpler de diziye dahil olacaklar.

Ve Diriliş Ertuğrul zamanından tanıdığımız alpler aynı Bamsı Bey'de olduğu gibi yaşlandırma makyajı uygulanıp diziye dahil olacaklar.

Ama asıl merak edilenlerden birisi Turgut Bey ve Savcı Bey. Ben bu yeni sezonda, birkaç bölüm içerisinde ne Savcı Bey'in ne de Turgut Bey'in gözükeceğini düşünmüyorum.

Bir ihtimal Savcı Bey Ertuğrul Gazi'nin hastalığı için hekim tedavisi lazım olduğundan dolayı dahil olabilir ama Turgut Bey yeni sezon yarısına kadar diziye dahil olmayacaktır.

Osman Bey ve Bala Hatun’un çocukları olmayacak mı? Bu sorunun cevabını şöyle verebiliriz.

Normalde tarihte Osman Bey ve Bala Hatun’un çocuğu oluyor ve benzer zamanlarda Malhun Hatun ile de evliliği olduğu için Malhun Hatun ile de çocukları oluyor.

Lakin günümüz uyarlamasında her ne kadar dinen bir erkeğin 2 eşi olmasında sorun olmasa da dizide bu tarz sahnelere çok yer verilmeyeceği için 2.

sezonun başlarında Osman Bey ve Bala Hatun’un çocukları olmayacaktır.

Ve bu nedenden Bala Hatun rahatsız olacak Osman Bey’e başka hatunla evlen soyunun devamı olmalı ben sana çocuk veremeyeceğim diyecek ve kendisi için sorun olmayacağını söyleyecektir.

Her ne kadar bu durumdan Osman Bey de rahatsız olsa da yapılması gerekeni yapacak ve Selçuklu Emiri Ömer Abdulaziz Bey’in kızı Malhun Hatun ile evlenecektir.

Lakin tarihte Osman Bey’in Bala Hatun’dan 1 oğlu, Malhun Hatun’dan da 6 oğlu 1 kızı olduğu için ve dizide Osman Bey’in iki eşinin olması durumu çok gösterilmeyeceği için büyük ihtimalle Bala Hatun da Halime Sultan gibi son çocuğunu doğurduktan sonra ölecektir.

Lakin bu benim senaryo bakımından tahminim yani bazı kanallar gibi setten bilgi alıp şu şöyle olacak bu böyle olacak demiyorum.


التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016