Kuruluş Osman 2. Sezon Fragmanı - 28. Bölüm Fragmanı - I and my cat

Breaking

الأربعاء، 5 أغسطس 2020

Kuruluş Osman 2. Sezon Fragmanı - 28. Bölüm Fragmanı


Kuruluş Osman 2. Sezon Fragmanı - 28. Bölüm Fragmanı Maalesef kötü haber geldi. Uzun zamandır Kuruluş Osman dizisi için beklenen Cengiz Coşkun, diziye Turgut Bey rolünde gelmeyeceğini resmen yabancı televizyon kanalından bildirdi. Canlı yayında olan Cengiz Coşkun yaptığı açıklamada, birçok insan bana bu konu hakkında soru soruyor.

fakat, ne yazık ki Kuruluş Osman dizisinde yer almayacağım diyor. Yani anlayacağımız Cengiz Coşkun kesin bir şekilde Kuruluş Osman dizisinde yer almayacak. Lakin bu durum aynı Engin Altan Düzyatan'da olduğu gibi yani Ertuğrul Bey rolünü farklı bir oyuncu canlandıracağı gibi, Turgut Bey rolünü de farklı bir oyuncu canlandıracak.

Kuruluş Osman dizisi hakkında güncel olaylardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız, kanalıma abone olduktan sonra bildirimler zilini açmayı unutmayın. Bir sonraki videolarda görüşmek üzere Allah'a emanet olun.Ben Kuruluş Furkan TV, Diriliş Ertuğrul sonrası Atv de yayınlanan yeni dizi Osmanlı devletinin kuruluşu ve kurucusu Kuruluş Osman dizisi başrol Burak Özçivit oynadığı Kuruluş Osman 28. Bölüm Fragman  2. sezon dizi Fragman Analizi yapıyorum.ليست هناك تعليقات:

إرسال تعليق