-->

Kuruluş Osman 27 Bölüm 2 Fragman (SEZON FİNALİ)

Kuruluş Osman 27 Bölüm 2 Fragman (SEZON FİNALİ) Kardeşi Göktuğ tarafından yaralandı, dizimizin 26. bölümünde etiketlendi! Ayrıca, sol kolu paramparça olan Abdel Rahman Ghossein'deki kolu kesti Kızıl Şeytan Sofya tarafından çok üzgündü.
Serimiz önümüzdeki hafta sezonunun sonuna taşınacak ve ekranların dışında kalacak
Belli bir süre.

Geçen hafta, Kaye Obasi Bizans-Moğol İttifakı'nın hain saldırısını ortadan kaldırdı Büyük savaş sahneleri ve Osman Bey ile; Subutay'ın kafasını aldı ama kaçtı Olağanüstü Balgay sayesinde Kulucahisar Kalesi için.

Sophia ve Bilgi Osman Bey ve Kayı Obası'nı tarihten silmek için planlar yaptı Kulukahisar Kalesi'nde masanın son planı Efsunlu'yla oldu Kara Şövalyeler.

Osman Bey'i zor durumdan kim veya kim kurtaracak Connor Alp öldü, kardeşi Göktuğ Alp'te mi ölecek?

Kulucahisar Kalesi'ni istila etmek için savaş sahneleri olacak. Balgay Gerçekten Ölebilir miyim yoksa İkinci Sezonda Devam Edebilir miyim? Analizimize geçelim arkadaşım, bu videoyu izlemeni istiyorum İletim olmadan, bire bir birbirine bağlı olduğu için.

Buna ek olarak, videomuza yardımcı olabilir Tavsiye edilen yorumlar ve beğeniler. Her şeyden önce, dizinin 27. bölümünde, yani sezon sonu fragmanında:

Sayın Osman; Ortada hala devam ederken kendini yeni bir komploda buldu Sofya ile amansız mücadelesi.

Şaşkınlıklarını şövalyelere "Ne tür şeytanlarsınız" diyerek ifade etti. Savaşta kılıç grevleriyle ölmeyenler, Kara Şövalyeler Şövalyesi'ne girdiler.

Fragmanda, içeri girerek tekrar güçlü bir düşmanla mücadele etmek zorunda kalan Osman Bey Sophia'ya son düşman cevabı “senin gibi dokuz yaratık”; “Tanrım, kötülüğe sığınıyorum Düşmanların! "

Savaşına son kan damlasına kadar devam edeceğini gösterdi. Osman Bey'in en önemli konulardan nasıl kurtulduğundan bahsedelim.

Osman Bey Efsunlu, insan beynin yanındayken başını son yöne çevirdi, Dövüşmesine yardımcı olmak için fragmandaki son sahneye dikkat ettiğinde Yalnız girdim.

Peki bu ne anlama geliyor?

Osman birinin beynine yardım etmeye gelir. Osman Bey'e yardım etmek için gelen kişi ya da insanlar kim?

Başlangıçta ipin ucundan Osman'ı kim alabilir, insanlar arasındaki gecem olabilir Kim kurtaracak. Ama Bamsı Bey'in Sofya Efsunlu Kara Şövalyelerinden kurtulmak saçma olurdu Bamsı Bey Osman Bey'e yardım etmeye gel ve Efsunlu Kara Şövalyelerini tekrar yen.

Diyelim ki Sungurtekin benim takdirime bağlı olabilir. Ama asıl tahminim Derviş Şeyh. Osman'ı kurtaran son kişiler onlardı. Çünkü zincirdeki güç dengesini oynarlar.

Başka bir deyişle, Othman Bey yapacak kişi veya insanlar daha güçlü veya daha fazla olmalı Osman Bey'den Rouhani.

Burada öne çıkan sadece iki olasılık var. Bunlardan biri derviş şeyh, diğeri Aksacılar. Derviş şeyh edebi dervişinin maneviyatta daha güçlü olduğunu biliyoruz Osman Bey, en azından maneviyatta.

Ancak Aksakallar, maneviyat ve güç bakımından Osman Bey'den üstündür. Bunu Cengiz Han, Ertuğrul Beyin Hançeri ve diğer birçok olayda gördük. Bence Uxacalilar Osman beyne yardım etmeye geliyor.

Aslında, biraz daha tahmin etmek gerekirse, Axcalilar'daki askerler askerleri Osman'a kurtarabilirdi Senin içinde.

Ama sanırım Bamsı Bey bu büyük savaşta ağır yaralanacak. Osman Bey'in rotasını belirleyeceği Kulucahisar'ı işgal etmek için savaş planları devam ediyor tarihte.

Bölüm 27'de, sezon sonunda, harika savaş sahneleri ve kulucahisar Kale istila edilecek ve öldürülecek.

Diğer yandan Balgay, bir daha asla kaçmaya başlamayacağımı düşünüyordu. Çünkü Göktuğ Alpin'in karavanda yaptıklarını söylemesinin nedeni, Balgay kaçardı.

Osman Bey Ghai'yi öldürürken kendini öldürmek istedi, ama başarısız oldu. Son kez, Osman Bey yetişkin bir kılıca çarpıp yere çökmesine rağmen, Bence Balgay tekrar kaçtı.

Balgay, İkinci Sezon'a dahil edilebilir. Sonuçta bir insan kaç kez yaşayabilir. Noyan'ın da aynı şekilde yenildiğini söyleyebilirsin, ama yine kaçtı ve kaçtı.

Şimdi Connor Albin'i koyalım, temelde Eren tarafından kovulmamın nedenleri Dizi. Öncelikle Göktuğ Alpin'in de diziden ayrılacağını söyleyeyim.

Ancak bu bölüm ölmemiş olsa bile, hisse senedi halkalarındaki zincire güle güle İkinci sezonun başında gösterilecek.

Ama bu kadar uzun büyüyeceğini sanmıyorum. Göktuğ Alpin, şehit olduğunu görmeden diziden ayrılırsa şaşırmayın, Tıpkı inahin Bey ve Demirci gibi beyin öldürülmeden zincirden çıkarıldı.

İsmail Hakkı Samsa Çavuş karakterinden sonra diziyi terk ederseniz hatırlarsanız, Konur Alpi'yi birkaç bölümde görmedik.

Hatta akrabalarından Connor Albin'in hasta olduğu hakkında söylentiler vardı, bu yüzden Gösteriye katılın. Ama mesele tamamen farklı.

İsmail Hakki, diziden ayrıldıktan sonra dikilen zincirde kalmak istemedi Onun iradesi. AB serisinden ayrıldım.

Çavuş Samsa ve Connor Alp'in karakteri dikkat ve montajı çekecek Seriden ayrıldıktan sonra reaksiyon.

Yapımcı bunu bildiği için Eren, Connor Alps yapana kadar söze çarptı. Peki oyuncu böyle bir durumda oynamaya nasıl ikna edilebilir veya ne zaman düşünebilir Oyuncu devam etmeyi kabul eder.
Tahmin etmek zor değil.

Sezon sonuna kadar kabul ettiler. Ayrıca, Connor Alp'in birkaç bölümden sonra seriye dahil edilmesiyle bir soğutucu vardı Ayrılık.

Dediğim gibi, sanki önceki Connor Alpler'e geçmiş gibiydi, Connor Alpler Dizide oynamak. Bu düşüncelerimi biraz daha artırdı.

Connor ve Goktog Brothers Osman Bey'le, Olaylar, Connor Alpine bir şehit olduğuna inanılıyor ve video haftalarında onaylandı Önce.

Bu videodaki arkadaşlar, yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz Şimdiye kadar ve açık bildirimler size en iyisini diliyorum.
التعليقاتإذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

إتصل بنا

جميع الحقوق محفوظة

I and my cat

2016